APIE

INVU – tai poliarizuotų lęšių ir madingų saulės akinių prekės ženklas, gerai žinomas visame pasaulyje. Akiniai gaminami pasitelkiant naujausias technologijas ir patvariausias medžiagas. Tai aukštos kokybės akiniai už prieinamą kainą.

 

Išskirtinė kokybė – INVU sėkmės garantas!

Į visus INVU akinius yra montuojami Swiss Eyewear Group gamintojo patentuoti poliarizuoti lęšiai.

Ultra poliarizacijos filtras yra INVU akinių išskirtinumas. Unikali poliarizacija selektyviai pašalina akinančius atspindžius. Dėl aukšto efektyvumo poliarizacijos ir sumanios šviesos kontroliavimo sistemos, INVU ultra poliarizuoti lęšiai suteikia tobulą matymą, išskirtinį kontrastą ir spalvų suvokimą.

Lyginant nepoliarizuotus ir poliarizuotus akinių lęšius, pastarieji klientui suteikia kur kas geresnį matymo pojūtį. Augant paklausai, poliarizuotų saulės akinių segmentas tampa vis populiaresnis. Tačiau ne visi poliarizuoti lęšiai yra vienodi. Swiss Eyewear Group prekės ženklo INVU ultra poliarizuoti lęšiai sukurti naudojant daugiasluoksnę lęšių ir dangų technologiją:

Devyni funkcionalūs sluoksniai garantuoja aukštą 99,9% poliarizacijos efektyvumą, išryškina spalvas, suteikia UV400 apsaugą bei atsparumą įbrėžimams ir smūgiams. 

SWISS EYEWEAR GROUP įkurta 2013 metais. INVU sėkmės formulė – tai madingas, pasaulio standartus atitinkantis dizainas, geriausios kokybės medžiagos bei ULTRA POLIARIZUOTI lęšiai.

Dėl itin efektyvios poliarizacijos ir atspindžius mažinančio filtro su šie akiniai užtikrina komfortišką matymą net ir itin saulėtą dieną.

Akinių lęšių spalvos sukurtos taip, kad nekeistų natūralių spalvų suvokimo bei suteiktų ryškų ir kontrastingą vaizdą.

Išskirtinė apsauga smūgiams ir įbrėžimams užtikrins Jūsų akinių ilgaamžiškumą.

Maksimali UV apsauga iki 400 nanometrų.

GAMYBOS PROCESAS

• Akinių rėmelių dizainus kuria profesionali dizainerių komanda iš Europos.
• Akinių nuo saulės gamybai naudojamos tik geriausios medžiagos.
• Pagal specifikacijas ir 3D prototipą yra atliekama tikslios formos ir detalių inžinerija bei gamyba.
• Rėmelių užbaigimui naudojamos šiuolaikinės dangų dengimo technologijos.
• Profesionali meistrų komanda užtikrina kiekvieno gaminio 100% kokybę.

KOKYBĖS KONTROLĖ

Visi SWISS EYEWEAR GROUP ultra poliarizuoti lęšiai yra pagaminti pasitelkiant pažangią robotiką. INVU akinių kokybės kontrolę atlieka speciali, kvalifikuota kontrolierių komanda.

Akiniams yra taikomi aukščiausi reikalavimai, jie nuolat tikrinami įvairiose nepriklausomų tyrimų labaratorijose. INVU saulės akinių dizainas, inžinerija ir gamyba puikiai atspindi šveicariškos kokybės standartą.


ŠVEICARIŠKA KOKYBĖ
100%
GERA KAINA
100%
KOKYBĖS KONTROLĖ
100%